TESTOVÁNÍ
  Teprve určitý počet cyklů praní, odhalí skutečnou kvalitu prádla. Nabízíme Vám pomoc pokud máte v úmyslu  koupit  si...
…Více
Zobrazit všechny novinky
Ulti Clocks content

PROVOZNÍ DOBA:

Provoz LITOMĚŘICE

Prádelna, čistírna

Českolipská 931/3

Litoměřice - Předměstí

PONDĚLÍ - PÁTEK

6:00 - 14:30 hod.

Počítadlo    Návštěvy : 186857
Tisk Email


TESTOVÁNÍ

 

Teprve určitý počet cyklů praní, odhalí skutečnou kvalitu prádla.

Nabízíme Vám pomoc pokud máte v úmyslu  koupit  si jakékoliv nové prádlo. Je to dobré zejména dnes, kdy byly zrušeny pro výrobce veškeré kvalitativní normy a kdy všichni prodejci mluví o svém zboží v superlativech.

Existují renomovaní výrobci, kdy o kvalitě jejich prádla nelze pochybovat a existují i jiné zdroje nových pracovních oděvů. Přesvědčit se, zda uvažovaná investice nebude vyhozením peněz není až tak složité. Jednoduše Vám můžeme otestovat prádlo v naší prádelně. Jsme schopni po určitém počtu praní určit, jakou srážlivost má testované prádlo, jakou vykazuje stálobarevnost v případě barevného prádla a řádově s jakou životností (kolika cykly praní) můžete počítat. Uvidíte také, jakou úroveň služby Vám nabízíme (úroveň žehlení a skládání atd…). Toto je to jednodušší a méně přesné testování.
Jsme ale také schopni navést Vás na zcela objektivní a renomované laboratoře, které jsou schopny Vaše prádlo otestovat „ze všech stran“ a dát Vám navíc zcela závazné a objektivní stanovisko k výsledkům testů a to až na úroveň znaleckého (soudního) posudku.
Těmito objektivními testovacími subjekty jsou například TZÚ Brno, nebo laboratoře Textilní Univerzity Liberec.

Nezapomeňte - Testováním a výběrem vhodného prádla pro Vaše potřeby se dá ušetřit mnoho finančních prostředků, zklamání  nebo neoprávněných představ o Vašem novém prádle  !!

  [ Zpět ]

Soubory ke stažení. 
jpg Přednáška Christeyns
Uživatelské jméno
Heslo